Kategorie

RÓŻANE WZGÓRZE

Gospodarstwo Agroturystyczne Różane Wzgórze ZAPRASZA do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Dolnym Śląsku. Gospodarstwo położone jest w Owieśnie w cichym, ustronnym miejscu w pobliżu Gór Sowich. Gospodarstwo Agroturystyczne Różane Wzgórze to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju. Turyści lubiący aktywny wypoczynek znajdą u nas wiele atrakcji. Agroturystyka jest świetnym miejscem wypadowym na rowerowe i piesze wycieczki w pobliskie Góry Sowie oraz po Kotlinie Kłodzkiej.

Pokoje

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w trzech pokojach. Dwa pokoje czteroosobowe i jeden dwuosobowy. Wszystkie pokoje mają osobne łazienki. Do dyspozycji goście mają w pełni wyposażony aneks kuchenny jadalnię z wyjściem na duży ogród. Nasi goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Przyjazd z własnym czworonogiem po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem. W naszych pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Wszystkim zmotoryzowanym zapewniamy miejsca parkingowe.

Ogród

Nasz ogród to wspaniałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Znajdziecie tu drzewa owocowe, krzewy ozdobne i kwiaty oraz wydzielone miejsce na biesiady przy ognisku a w sezonie letnim rozkładany basen.
W gospodarstwie można zobaczyć kurki, psy, koty, gołębie, króliki, kaczki a ogródek warzywny dostarczy świeżych warzyw na nasz stół.
Ogród to również ekscytujące i bezpieczne miejsce do zabawy dla waszych pociech, umożliwiamy dzieciom kontakt ze zwierzętami.

Cennik (za jedną osobę):

1 doba – 45 zł
powyżej 2 doby – 40 zł
dzieci do 10 lat – 30 zł
dzieci do 3lat – 15 zł
Rezerwacji można dokonać telefonicznie oraz meilowo:
Warunkiem dokonania rezerwacji po uprzednim uzgodnieniu terminów pobytu, jest wpłata zadatku na konto:

KONTO BANKOWE
PKO BP
30 1020 5138 0000 9402 0019 2963

 

Formularz kontaktowy

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Pokaż SKKS Kwaterodawcy na większej mapie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *